Siirry sisältöön

Wakeboarding yhdelle 60 min | Seinäjoki

Osallistujat
1 henkilölle
Voimassaolo
Voimassa 3 vuotta
  • Maksuton toimitus sähköpostiin tai ilmainen toimitus Postilla, kun tilaat yli 69€:lla
  • Maksuton vaihto tai 30 päivän palautusoikeus
29,00 €
29,00 €

Tietoa lahjasta

Wakeboarding yhdelle 60 min | Seinäjoki


Wakeboardingia Seinäjoella! Tervetuloa testaamaan kesän hauskin laji, jossa adrenaliinia riittää ja hymy on taattu!

Wakeboarding eli vesilautailu on viime kesinä suosiotaan huimasti kasvattanut laji, jossa vesilautaillaan sähkömoottorin vauhdittamana. Lajia voi myös harrastaa perinteisellä tavalla veneen perässä, mutta uudet ympäristöystävälliset kaapelit tekevät lajista saavutettavamman kaikille.

Elämyksessä on saatavilla huippuluokan välineet vesisuksista eri kokoisiin vesilautoihin, joten kokeilu ei jää varmastikkaan välineistä kiinni! Elämyksessä pääset kokeilemaan vesilautailua matalalla kynnyksellä ammattimaisessa opastuksessa.

Mitä elämyslahja sisältää?

Elämyslahja sisältää 60 minuuttia wakeboardausta yhdelle henkilölle. Mukaan kuuluu kaikki tarvittava välineistö (wake-lauta, märkäpuku, kypärä, liivi) sekä opastus!

Kenelle elämyslahja soveltuu?

Lahja soveltuu hauskoja elämyksiä hakevalle ja hänelle, joka ei pelkää kokeilla uuttakaan lajia! Lautailutaustaa ei tarvita ennakkoon. Oppimisen riemu on taattua!

Tuotetiedot

  • Kesto
    60 minuuttia.
  • Vaatetus, varusteet
    Uimavaatteet.
  • Osallistujat
    1 henkilö.
  • Sää
    Kesäkaudella.
  • Tärkeää
    Elämys saatavilla suomeksi, englanniksi ja ruotsiksi varauksella. Uimataito on pakollista.

Katso kartalta

Sijainti
Lampitie 16, Seinäjoki

Järjestäjä

Osallistujat
1 henkilölle
Voimassaolo
Voimassa 3 vuotta
  • Maksuton toimitus sähköpostiin tai ilmainen toimitus Postilla, kun tilaat yli 69€:lla
  • Maksuton vaihto tai 30 päivän palautusoikeus
29,00 €
29,00 €

Evästeasetukset

© 2006–2026 Tekijänoikeudet  Elämyslahjat Oy Kaikki oikeudet pidätetään